Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Jesteś tutaj > Strona główna > UniCAT

Symbole dysfunkcji w formie 6 czarno-białych piktogramów. Od lewej: piktogram osób z dysfunkcją wzroku, piktogram zastosowania audiodeskrypcji, napis Large Print dla osób z dysfunkcją wzroku. Po prawej piktogram komputera.Symbole dysfunkcji w formie 6 czarno-białych piktogramów. Od lewej: piktogram osób z dysfunkcją wzroku, piktogram zastosowania audiodeskrypcji, napis Large Print dla osób z dysfunkcją wzroku. Po prawej piktogram komputera.

Studenckie Koło Naukowe Wdrażania Dobrych Praktyk z wykorzystaniem Nowych Technologii UniCAT

Studenckie Koło Naukowe UniCAT powstało w listopadzie 2013 roku z inicjatywy dr Izabeli Mrochen oraz na wniosek studentów Wydziału Filologicznego. Główne założenia programowe koła skupiają się wokół wykorzystania nowych technologii, które w dużym stopniu ułatwiają pracę współczesnego tłumacza oraz wspierają osoby z dysfunkcjami w dotarciu do informacji w przestrzeni cyfrowej.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie głównej Koła UniCAT, które są od początku umieszczane dzięki współpracy z zarządem koła.

Działalność Koła UniCAT w roku akademickim 2015/2016

Nowy Rok Akademicki rozpoczął się bardzo pracowicie. Już od listopada ruszyły spotkania w ramach, których studenci mogą pogłębiać wiedzę w zakresie nowych technologii wykorzystywanych w pracy tłumacza. Pierwsze spotkanie miało miejsce we wtorek 3 listopada oraz drugie w czwartek 5 listopada w budynku Neofilologii Wydziału Filologicznego w Sosnowcu.

Plakat promujący pierwsze spotkanie

Plakat zapraszający na spotkania Koła UniCAT w nowym roku akademickimPlakat zapraszający na spotkania Koła UniCAT w nowym roku akademickim

Czy akceptujesz?